Naszym największym potencjałem są ludzie. To dzięki nim - znakomitym specjalistom i ciekawym osobowościom, świadczymy najwyższej klasy usługi IT.

Dlatego przykładamy wielką wagę do rozwoju naszych pracowników, zapewniając im przyjazne środowisko pracy, szkolenia i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach. To od ich umiejętności i kreatywności zależy powodzenie złożonych, realizowanych przez nas projektów. Wielkie znaczenie ma dla nas współpraca i zrozumienie w zespole. Zależy nam, aby komunikacja wewnątrz firmy była ciągła, przejrzysta, a przede wszystkim efektywna.

Nie pracujemy według utartych schematów. Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i nowatorskie projekty. Tworzymy środowisko pracy pozwalające na realizację ambitnych zadań, jednocześnie zapewniając wsparcie oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Pracujemy zespołowo, ale każdy projekt traktujemy indywidualnie. Dajemy to, czego wymagają od nas Klienci oraz szybko zmieniający się rynek nowych technologii.

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy dlatego staramy się aby wdrożenie nowozatrudnionych pracowników w obowiązki służbowe było sprawne i bezstresowe. Pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania organizacji, jej struktury, kultury korporacyjnej i zasad działania. Zależy nam na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczują się komfortowo i bezpiecznie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są jej pracownicy...

Programista

Miejsce pracy – preferowana Warszawa, możliwa – Gdynia

Wymagania:

  • Dobra znajomość XML oraz zagadnień Web Services, XSD, SOAP, Javascript
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość ASP, .NET, C#

Mile widziana wiedza z zakresu SharePoint Server 2007/2010/2013, WSS, Foundation - Tworzenie workflow, tworzenie formularzy, Implementacja szablonów, znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania aplikacji webowych, integracja z systemami zewnętrznymi.

Praca na etat, na część etatu, na zlecenie, w biurze albo zdalna.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV na adres: praca_waw@monolit-it.pl

Regionalny Manager Sprzedaży

Miejsce pracy - Gdynia

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży IT poparte sukcesami zawodowymi,
  • Dobra znajomość dowolnych rozwiązań z zakresu: ICT, technologii składowania i przechowywania danych, systemów BI, systemów ERP i pokrewnych.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży poprzez obsługę stałych Klientów i poszukiwanie nowych na powierzonym obszarze.

Oferujemy:

  • Korzystny system premiowy pozwalający na uzyskanie wysokich dochodów przy wykonaniu powierzonych planów sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV na adres: praca@monolit-it.pl