Monolit-IT - Aktualności
10.09.2018

Monolit IT na targach IT Future Expo w Warszawie.


Podczas IT Future Expo na PGE Narodowy będzie można zapoznać się z jednym z najnowszych rozwiązań Monolit IT jakim jest podpis biometryczny SiganturiX. Idea rozwiązania to przekształcenie podpisu odręcznego składanego na specjalnym urządzeniu do formy elektronicznej. Wynikiem działania systemu jest plik PDF w którym zachowane są między innymi unikalne cechy biometryczne osoby podpisującej takie jak przyspieszenie/tempo podpisu oraz nacisk piórka na matrycę urządzenia.
Podczas targów będzie można nie tylko dowidzieć się o technologii, osobiście złożyć podpis na dokumentach za pośrednictwem podpisu biometrycznego SignaturiX ale również sprawdzić jakie realne korzyści finansowe wynikają dla firm, które go wdrażają.

Więcej informacji na temat podpisu biometrycznego SignanturiX >>

Serdecznie zapraszamy na wspólne stoisko Transition Technologies PSC, Monolit IT oraz Torell Technology na targach IT Future Expo. Stoisko 84 i 85.

Informacje organizacyjne:
Targi IT Future Expo
PGE Stadion Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Więcej informacji: http://itfuture.pl/
Bezpłatna rejestracja: http://itfuture.pl/#REJESTRACJA

Blog technologiczny Monolit IT

W Monolit IT chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu technologii, rozwiązań IT, programowania, projektów czy budowy infrastruktury informatycznej. Naszego bloga piszemy sami. Macie wiedzę z pierwszej ręki od naszych inżynierów i wdrożeniowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy!

czytaj więcej

kontakt

Z naszą wiedzą i doświadczeniem tworzymy profesjonalne i niezawodne rozwiązania IT.

Monolit IT Sp z o.o. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000280291 NIP: 958-155-93-85 REGON: 220431534 Wysokość kapitału zakładowego: 50 500 PLN

Monolit IT Sp. z o.o.
81-341 Gdynia
ul. Warsztatowa 12

tel: +48 58 763 30 00
fax: +48 58 763 30 10
e-mail: biuro@monolit-it.pl

Mapa Serwisu
Polityka Cookie
Projekty UnijneWszelkie Prawa zastrzeżone ©2019