Monolit-IT - Monolit IT Bowling Cup z Lenovo

6 czerwca 2019 (czwartek) zapraszamy na spotkanie z cyklu Monolit IT Bowling Cup. Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie: Wysokowydajna infrastruktura bazodanowa.

Pierwszą prezentację pt. „Wysokowydajna infrastruktura bazodanowa” poprowadzi Jakub Roguski, Senior Sales Engineer, BI & Infrastructure, Lenovo Data Center Group. W tym roku firma Intel wprowadziła na rynek nowe rozwiązania w zakresie pamięci operacyjnej, łączące zalety tradycyjnej pamięci RAM oraz pamięci nieulotnej. Lenovo jako pierwsza firma na rynku zaoferowała wysokowydajną infrastrukturę bazodanową, wykorzystującą te nowe technologie.

Podczas drugiej prezentacji pt. “Prosto, łatwo, szybko i bezpiecznie – hiperkonwergencja Nutanix & Lenovo w Data Center”, Igor Sikorski, Channel Manager Central & Eastern Europe, Nutanix, odpowie między innymi na pytania: Co hiperkonwergencja daje użytkownikom data center? Jakie są potencjalne pułapki hiperkonwergentnego data center i jak Nutanix pozwala je zaadresować? Jak mieć korzyści, które daje chmura publiczna, ale nie dostawać rachunku jaki chmura wystawia? Najpopularniejsze zastosowania hiperkonwergencji: disaster recovery, VDI, aplikacje kontenerowe.

Po części merytorycznej, zapraszamy na lunch oraz rozgrywki Monolit IT Bowling Cup. Dla zwycięzców - nagrody niespodzianki!

Agenda spotkania:

10:00-10.30 Branżowy IT networking czyli poznajmy się i porozmawiajmy.
10.30-11.45 Prezentacja „Wysokowydajna infrastruktura bazodanowa”.
11.45-12.00 Prezentacja „Prosto, łatwo, szybko i bezpiecznie – hiperkonwergencja Nutanix & Lenovo w Data Center”. 
12.00-13.00 Lunch.
13.00-14.30 Monolit IT Bowling Cup.

Prelegenci:

Jakub Roguski - Sales Engineer, BI & Infrastructure, Lenovo Data Center Group.
Absolwent Politechniki Warszawskiej, który od samego początku swojej kariery zawodowej związany był z branżą IT, dlatego może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Przez ostatnie lata pracował w czołowych firm IT takich jak: Nortel Networks, Fujitsu, CA Technologies oraz IBM gdzie w zespołach sprzedaży i technicznego wsparcia sprzedaży był odpowiedzialny głównie za największe przedsiębiorstwa z sektora produkcji i tzw. „retail’u”. Obecnie koncentruje się na rozwiązaniach zintegrowanych oraz klastrowych (NoSAN, SDS, Hyper-Converged).

Igor Sikorski - Channel Manager Central & Eastern Europe, Nutanix.
Jest odpowiedzialny rozwój rynku o rozwiązaniach hiperkonwergentnego Data Center Nutanix. Był jednym z pionierów hiperkonwergencji na wschodnioeuropejskich rynkach, wprowadzając Simplivity. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, pracując wcześniej dla takich firm jak Cisco i Microsoft. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej. Ma także tytuł MBA zdobyty we wspólnym programie Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois.

Facebook - zobacz nasz profil >>
Linkedin - zobacz nasz profil >>

Osoby zainteresowane udziałem w Monolit IT Bowling Cup z DELL/EMC zapraszamy do bezpłatnej rejestracji:

e-mail: monolit.cup@monolit-it.pl
tel. kom. 664 050 503

Miejsce spotkania:
Restauracja Aqua Park (Pick&Roll) - budynek Aqua Park Sopot
ul. Zamkowa Góra 5, Sopot.

Do zobaczenia!

Blog technologiczny Monolit IT

W Monolit IT chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu technologii, rozwiązań IT, programowania, projektów czy budowy infrastruktury informatycznej. Naszego bloga piszemy sami. Macie wiedzę z pierwszej ręki od naszych inżynierów i wdrożeniowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy!

czytaj więcej

kontakt

Z naszą wiedzą i doświadczeniem tworzymy profesjonalne i niezawodne rozwiązania IT.

Monolit IT Sp z o.o. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000280291 NIP: 958-155-93-85 REGON: 220431534 Wysokość kapitału zakładowego: 50 500 PLN

Monolit IT Sp. z o.o.
81-341 Gdynia
ul. Warsztatowa 12

tel: +48 58 763 30 00
fax: +48 58 763 30 10
e-mail: biuro@monolit-it.pl

Mapa Serwisu
Polityka Cookie
Projekty UnijneWszelkie Prawa zastrzeżone ©2020