Monolit-IT - Monolit IT Bowling Cup z Extreme Networks

15 maja 2019 (środa) zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie pomorskiej branży IT z cyklu "Monolit IT Bowling Cup". Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie: Zarządzanie konfiguracją sieci oraz uprawnieniami dostępu za pomocą rozwiązań Extreme Networks. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie zestaw zintegrowanych narzędzi zarządzania Extreme Management Center, które zapewniają scentralizowaną widoczność i wysoce skuteczną kontrolę, w dowolnym czasie i miejscu, przewodowych i bezprzewodowych zasobów sieciowych przedsiębiorstwa. Graficzny i wyjątkowo łatwy w użyciu interfejs Management Center ułatwia rozwiązywanie problemów, pomaga w pracy serwisów help desk i usprawnia raportowanie. Interfejs zarządzania tożsamością i dostępem zapewnia szczegółową kontrolę i widoczność stale rosnącej liczby zarządzanych i niezarządzanych urządzeń łączących się z siecią.

Po części merytorycznej, którą poprowadzi Konrad Grzybowski z VERSIM S.A. zapraszamy na lunch oraz rozgrywki Monolit IT Bowling Cup. Dla zwycięzców - nagrody niespodzianki!

Agenda spotkania:

10:00-10.30 Branżowy IT networking czyli poznajmy się i porozmawiajmy.
10.30-12.00 Prezentacja „Zarządzanie konfiguracją sieci oraz uprawnieniami dostępu za pomocą rozwiązań Extreme Networks”.
12.00-13.00 Lunch.
13.00-14.30 Monolit IT Bowling Cup.

Prelegent:

Konrad Grzybowski - Inżynier z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania. Jako Inżynier Systemów Bezpieczeństwa w VERSIM S.A. odpowiada za techniczne wsparcie firm partnerskich, projektowanie rozwiązań oraz definiowanie polityk w zakresie bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Autor artykułów w prasie branżowej traktujących o kontroli dostępu do infrastruktury sieciowej. Prywatnie pasjonat i zawodnik wyścigów motocyklowych.


Facebook - zobacz nasz profil >>
Linkedin - zobacz nasz profil >>

Osoby zainteresowane udziałem w Monolit IT Bowling Cup z DELL/EMC zapraszamy do bezpłatnej rejestracji:

Michał Pierzakowski
e-mail: michal.pierzakowski@monolit-it.pl
tel. kom. 664 05 05 07

Miejsce spotkania:
Restauracja Aqua Park (Pick&Roll) - budynek Aqua Park Sopot
ul. Zamkowa Góra 5, Sopot.

Do zobaczenia!

Blog technologiczny Monolit IT

W Monolit IT chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu technologii, rozwiązań IT, programowania, projektów czy budowy infrastruktury informatycznej. Naszego bloga piszemy sami. Macie wiedzę z pierwszej ręki od naszych inżynierów i wdrożeniowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy!

czytaj więcej

kontakt

Z naszą wiedzą i doświadczeniem tworzymy profesjonalne i niezawodne rozwiązania IT.

Monolit IT Sp z o.o. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000280291 NIP: 958-155-93-85 REGON: 220431534 Wysokość kapitału zakładowego: 50 500 PLN

Monolit IT Sp. z o.o.
81-341 Gdynia
ul. Warsztatowa 12

tel: +48 58 763 30 00
fax: +48 58 763 30 10
e-mail: biuro@monolit-it.pl

Mapa Serwisu
Polityka Cookie
Projekty UnijneWszelkie Prawa zastrzeżone ©2020