Monolit-IT - Blog

24.03.2020

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, pracujemy zdalnie w czasie epidemii.

Drodzy Klienci, mając na uwadze zdrowie Wasze i naszego zespołu, w tej wyjątkowo trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa pracujemy dla Was zdalnie, a nasz serwis jest do Waszej dyspozycji 24/7.

Opracowaliśmy plan działań na czas stanu epidemii w Polsce. Plan ten zakłada pracę zdalną oraz ograniczenie spotkań. Odpowiednio szybko wprowadzone decyzje pozwalają nam bezprzerwowo kontynuować pracę w trybie zdalnym, gdyż cały nasz zespół był do tego odpowiednio przygotowany.

Wszelkie umowy i zlecenia realizujemy zgodnie z podjętymi ustaleniami i harmonogramami. Nasz Dział Handlowy zamienił spotkania w siedzibach Klientów na spotkania online pozostając do Waszej dyspozycji

Do zdalnej pracy zespołowej wykorzystujemy m.in. narzędzia: Microsoft Teams, Cisco Webex, Forcepoint VPN. Dzięki naszemu autorskiemu produktowi #SignaturiX zarząd Monolit IT podpisuje umowy z użyciem odręcznego podpisu elektronicznego. Jednocześnie mamy na uwadze bardzo ważne kwestie związane z bezpieczeństwem danych.

Wspieramy naszych Klientów, dzieląc się wiedzą i pomagając zapewnić ciągłość realizacji procesów biznesowych oraz wspólnie prowadzonych projektów.

W tej szczególnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 musimy być wzajemnie za siebie odpowiedzialni. To ważny test dla nas samych i naszych organizacji. Mam nadzieję, że już wkrótce uda nam się spotkać, aby bezpośrednio omówić plany na przyszłość, a wirus będzie tylko wspomnieniem. Życzymy Wam wszystkim zdrowia, siły i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Andrzej Sobolewski

Andrzej Sobolewski

Od ponad 10 lat odpowiada za rozwój sprzedaży w firmie Monolit IT, a od września 2019 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego i odpowiada za kluczowe decyzje dla funkcjonowania Spółki.

Andrzej.Sobolewski(at)monolit-it.pl

Zobacz wszystkie artykuły danego autora >>

INTERESUJE CIĘ TEN TEMAT?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! NIE CZEKAJ!


 
 

Tagi

Blog technologiczny Monolit IT

W Monolit IT chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu technologii, rozwiązań IT, programowania, projektów czy budowy infrastruktury informatycznej. Naszego bloga piszemy sami. Macie wiedzę z pierwszej ręki od naszych inżynierów i wdrożeniowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy!

czytaj więcej

kontakt

Z naszą wiedzą i doświadczeniem tworzymy profesjonalne i niezawodne rozwiązania IT.

Monolit IT Sp z o.o. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000280291 NIP: 958-155-93-85 REGON: 220431534 Wysokość kapitału zakładowego: 50 500 PLN

Monolit IT Sp. z o.o.
81-341 Gdynia
ul. Warsztatowa 12

tel: +48 58 763 30 00
fax: +48 58 763 30 10
e-mail: biuro@monolit-it.pl

Mapa Serwisu
Polityka Cookie
Projekty UnijneWszelkie Prawa zastrzeżone ©2021